Małgorzata Filipiak

Tel: 514 487 788

Moja droga z branżą nieruchomości rozpoczęła się dekadę temu. Przez ten długi czas nabrałam bogatego doświadczenia oraz wiedzy.  Stawiłam czoła różnym transakcjom, tym trudnym jak i mniej skomplikowanym. Nie ma sytuacji której nie da się rozwiązać.  Najważniejszy dla mnie w mojej pracy jest człowiek oraz zaufanie. W naszej branży podstawą jest stworzenie dobrej relacji między mną, a klientem.  Wyróżnia mnie merytoryczna szybkość działania, empatia oraz zrozumienie dla drugiego człowieka. Nie przepadam za mówieniem głośno wszystkim co dokonałam, co zrobiłam. Jak to mawiają „Pracuj nad sukcesem w ciszy, niech krzyczą za Ciebie Twoje osiągnięcia”. Najprościej mówiąc uważam, że trzeba dążyć do swojego celu. Nie zważając na opinie innych oraz odrzucenie.  Gwarantuje, że można wówczas przenosić góry.
Moje zainteresowania w życia prywatnym to miłość wieloletnia do sportu, gór, aktorstwa, tańca, poezji. Czasami lubię zaszyć się gdzieś daleko z piórem i moim zeszytem, tworząc moją poezję. Czasami uciekam w góry, aby podziwiać świat z dwutysięcznika.
Te wszystkie moje zamiłowania, pasje pozwalają mi być coraz lepszym agentem nieruchomości. Stawiam na nieustanny rozwój w pracy oraz w życiu osobistym.